Kaip pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę galios dienomis 2024 m. kovo mėn

Atėjus ilgai lauktam pavasariui, artėja metas, kai jaučiame ypatingą jėgą ir energiją, stumiančią mus į naujas pradžias ir pasiekimus. 2024 m. kovo mėn. žada būti ypač palankus su keliomis dienomis, kai kosminės jėgos susilydys palaikyti mūsų siekius.

Galios dienos 2024 m. kovo mėn

Kovo 3 – naujų horizontų atvėrimas

Pirmoji iš keturių galios dienų, kovo 3-ioji, bus veidrodinė data, atspindinti mūsų vidinį pasaulį ir leisianti įgyti naujų galimybių. Ši diena alsuoja dvasine energija, kuri padės suprasti savo vietą pasaulyje ir suprasti, kaip judėti pirmyn. Šios energijos įtakoje sustiprės mūsų šeštasis pojūtis, suteikdamas mums daugiau aiškumo priimant sprendimus.

Kovo 10-oji – kūrybiškumo sugrįžimas

Kitas svarbus momentas – kovo 10-oji, kai Merkurijus grįžta į Avino ženklą, atgavęs kūrybinę galią. Ši diena bus aktyvios veiklos ir produktyvumo metas, idealus naujų darbų pradžiai, apsipirkimui ir bendravimui. Visatos jėgos bus mūsų pusėje, todėl svarbu nepraleisti šios progos ir nesėdėti vietoje.

Kovo 11-oji – harmonijos atkūrimas

Po kovo 11-osios Merkurijaus sugrįš ir Venera, pereinanti į Žuvų ženklą. Ši diena žada atkurti fizinę ir dvasinę pusiausvyrą ir harmoniją. Šios energijos įtakoje jausimės įkvėpti ir energingi, tapsime produktyvesni ir pozityvesni.

Kovo 20-oji – lygiadienis ir harmonija

Galiausiai kovo 20-oji, pavasario lygiadienis, bus dar viena stiprybės diena. Tai pusiausvyros ir harmonijos metas, idealus leisti laiką su šeima, daryti tai, kas tau patinka, ir daryti gerus darbus.