Kodėl verta atsisakyti tualetinio popieriaus ir kuo jį pakeisti

Tualetinis popierius – būtinybė, be kurio beveik neįmanoma normaliai gyventi nors vieną dieną. Tai gali atrodyti šiek tiek keistai, tačiau tai gali neigiamai paveikti žmogaus sveikatą. Toliau mes jums pasakysime, kaip tualetinis popierius veikia jūsų sveikatą ir kaip jį pakeisti.

Kodėl reikia nustoti naudoti tualetinį popierių

Mokslininkai teigia, kad tualetinis popierius neigiamai veikia sveikatą. Tai žymiai padidina įtrūkimų ir infekcijų riziką išangės ir šlapimo takuose. Tualetinis popierius su kvapiosiomis medžiagomis laikomas ypač kenksmingu. Tai gali sukelti ne tik alergiją, bet ir vėžį. Didelis chemijos kiekis teigiamai veikia tik vieną dalyką – įvairių bakterijų ir grybelių dauginimąsi.

Kaip pakeisti tualetinį popierių?

Drėgnos servetėlės ​​yra vienas geriausių produktų, galinčių lengvai pakeisti tualetinį popierių. Geriausia naudoti kūdikius, nes juose mažai kenksmingų cheminių medžiagų ir alergenų.

Yra keletas kitų priemonių, kurios gali padėti nustoti naudoti tualetinį popierių arba jį pakeisti.

  1. Praustis po dušu. Įprastas muilas ir vanduo atliks daug geriau nei popierius, be to, žymiai sumažins hemorojaus riziką.
  2. Suglamžytas laikraštis. Tai vienas produktas, kuris gali pakeisti tualetinį popierių, jei nieko kito nėra.

Taip pat nepamirškite, kad popieriaus gamyba kenkia aplinkai, o ilgai naudojama gali sukelti hemorojų ir kitas rimtas ligas.