Kokiais skirtingais zodiako ženklais tampa ir kaip jie elgiasi supykę

Pyktis yra natūrali emocija, ir kiekvienas iš mūsų ją išreiškiame skirtingai, ypač kai esame paveikti savo zodiako ženklo. Išsiaiškinkime straipsnyje, kaip skirtingi ženklai elgiasi pykdami.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Avinas, būdamas ugnies ženklu, supykęs primena siautėjantį ugnikalnį. Jų įniršis dažnai pasireiškia garsiais skandalais ir isterika. Avinas blogai valdo savo emocijas ir gali siautėti net viešoje vietoje, kurstydamas visus aplinkinius savo pykčiu. Tokiais momentais geriau nuo jų laikytis atokiai.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Jautis mieliau ilgai kaupia neigiamas emocijas, bando su jomis susidoroti savyje. Tačiau kai baigiasi kantrybė, sprogimas neišvengiamas. Šis ženklas yra linkęs į ilgalaikes nuoskaudas ir gali keršyti. Jei laiku neatpažinsite signalų, galite tapti jo priešu visam gyvenimui.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Kai Dvyniai supyksta, jų pyktis išsilieja sarkastiškų ir įžeidžiančių juokelių srautu. Kuo aštresni ir kaustingesni jų žodžiai, tuo stipresnis jų susierzinimas. Tokiomis akimirkomis Dvyniai gali būti neįtikėtinai dygliuoti ir sarkastiški.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Supykę Vėžiai patenka į niūrią ir prislėgtą būseną. Jie gali ilgam pasitraukti į save, pasinerti į savo neigiamas emocijas. Norint padėti Vėžiui išbristi iš šios būsenos, užtenka parodyti šiek tiek šilumos ir rūpesčio – pavyzdžiui, apsikabinti ar pasakyti kelis gerus žodžius.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Supykęs liūtas tampa tikru plėšrūnu. Jis gali rėkti, niurzgėti ir net svaidyti daiktus. Susierzinę Liūtai sugeba ištarti daug įžeidžiančių žodžių, už kuriuos ne visada atsiprašo. Jų pyktis dažnai išreiškiamas noru dominuoti ir slopinti kitus.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelės bando susivaldyti, tačiau dažnai negali susidoroti su susierzinimu. Jie kritikuoja kitus ir prisimena visas senas nuoskaudas. Pykčio akimirkomis Mergelės gali būti itin smulkmeniškos ir išrankios.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklės – pusiausvyros simbolis – retai kada atvirai parodo savo pyktį. Jie mieliau išgyvena savo emocijas tyloje, tyliai dūsaudami ir stengdamiesi viešai neskalbti nešvarių skalbinių. Šis ženklas siekia harmonijos, todėl retai leidžia sau atvirauti konfliktams.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Supykęs Skorpionas virsta griaunančia jėga. Jis ne tik sutriuškina viską savo kelyje, bet ir pradeda planuoti įmantrų kerštą. Jo pyktis pavojingas, nes Skorpionas niekada nepamiršta pykčio ir geba ilgai manipuliuoti.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šaulys savo pykčiu gali būti nenuspėjamas. Vieną akimirką jis gali būti draugiškas, o kitą – grubus ir nemandagus. Ugninga Šaulio prigimtis daro jo elgesį itin permainingą ir kartais nelogišką.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragis pyksta šaltu orumu. Supykęs jis virsta tylia ir šalta statula, o sugrąžinti jį į normalų gyvenimą nėra lengva. Ožiaragiai dažniausiai yra santūrūs, tačiau jei jų kantrybė išseko, gali pasakyti daug nemalonių dalykų.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Piktieji Vandeniai mieliau ignoruoja savo skriaudikus. Jei esate jų „juodajame sąraše“, jie jūsų tiesiog nepastebės. Vandeniai negali ilgai grįžti į normalią būseną ir dažnai laikosi atstumo, kol visiškai nusiramina.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvys, nepaisant savo taiką mylinčios prigimties, supykusios gali pulti į melancholiją. Jie skundžiasi, reikalauja dėmesio, o kartais net vienatvės. Tokiomis akimirkomis Žuvys gali būti kaprizingos ir jautrios, priminti mažus vaikus, bandančius patraukti dėmesį.