Koks skanus gėrimas veiksmingai kovoja su hipertenzija?

isiems, kurių kraujospūdis atrodo lyg kalneliai, nepaprastai svarbu turėti paprastą ir veiksmingą kovos su hipertenzija priemonę. Cheminiai vaistai greitai sumažina kraujospūdį, bet kartu kenkia organizmui. Tačiau šis gėrimas – tikras kovotojas su aukštu kraujospūdžiu. Tyrimas parodė, kad jis veiksmingai sumažina greitį net naudojant vieną kartą.

Koks gėrimas efektyviai mažina kraujospūdį

Australų mokslininkai neseniai surado priemonę, kuri padeda sumažinti kraujospūdį per trumpiausią įmanomą laiką.

Tik 300 mililitrų raudonųjų slyvų sulčių švelniai ir saugiai mažina hipertenziją. Produktas veiksmingesnis vyresnio amžiaus žmonėms. Tačiau būtent jie dažniausiai kenčia nuo aukšto kraujospūdžio.

Svarbu pažymėti, kad tyrimo metu buvo naudojama ypatinga slyvų atmaina – japoniškas arba karalienės granatas. Jame yra daugiausiai antioksidantų, kurie padeda kovoti su aukštu kraujospūdžiu.

Eksperimento eiga

Tyrime dalyvavo jauni ir subrendę žmonės – iki 45 metų, taip pat vyresnio amžiaus žmonės, kuriems buvo virš 65 metų. Visi dalyviai kasdien išgerdavo po 300 ml slyvų sulčių. Vieni tiriamieji vartojo visą tūrį vienu metu, kiti – 100 ml 3 kartus per dieną.

Rezultatai parodė, kad dozė ir laikas rodikliui įtakos neturėjo. Ir visiems buvo vienodai: spaudimas tikrai sumažėjo, nepriklausomai nuo žmogaus amžiaus. Tačiau geriausi rezultatai buvo tarp vyresnio amžiaus žmonių.

Kovotojas su hipertenzija

Kiti tyrimai, pavyzdžiui, su žiurkėmis, kurių kraujospūdis buvo didesnis nei įprasta, davė identiškus rezultatus. Slyvų sultys iš tikrųjų padeda. Buvo rastas gėrimas, kuris kovoja su hipertenzija.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad raudonos slyvos paprastai yra naudingos kraujagyslių sveikatai. Antioksidantai padeda sumažinti jų tonusą, o tai reiškia, kad jie mažina širdies ir kraujagyslių ligų riziką.