Priemonė nuo dantų akmenų ir geltonų dantų – pigi alternatyva valymui ultragarsu

Paprastas naminis dantų valymo ir balinimo receptas! Rezultatai viršys jūsų lūkesčius!

Kaip sukursime šią priemonę?

Šiam gaminiui gaminti naudojame natūralius produktus be kenksmingų cheminių medžiagų. Juk dažnai jose yra parduotuvėje pirktų dantų pastų ir kitų dantų bei burnos priežiūros priemonių.

Natrio bikarbonatas – ši priemonė plačiai naudojama natūraliuose gydymuose, ypač gydant dantų, dantenų, gerklės ir odos problemas.

Jūros druska yra galinga priemonė, naikinanti mikrobus ir virusus, taip pat grybelius. Dėl jo naudojimo galite greitai atsikratyti dantų akmenų, pagerinti dantenų sveikatą, išgydyti žaizdas ir atsikratyti geltonų dantų.

Kokosų aliejus – taip pat įtrauktas į stebuklingą kompoziciją. Puikus produktas, naudojamas grožio procedūroms ir bendrai sveikatai. Dėl reguliaraus naudojimo jie turi didelę įtaką gyvenimo kokybei gerinti.

Rekomenduojame išbandyti šią kokosų aliejaus dantų pastą. Be to, kad tai yra visiškai natūrali priemonė, ji taip pat padės išvengti žalos, kurią jūsų organizmui sukelia fluoras.

Ingridientai:

  • 3 šaukštų kokosų aliejaus;
  • 4 šaukštai natrio bikarbonato (pirkti vaistinėje);
  • 2 lašai greipfrutų sėklų ekstrakto (nebūtina);
  • 8-12 lašų jūsų pasirinkto eterinio aliejaus;
  • stevijos žolės milteliai – pasaldinkite skonį (nebūtina);
  • 1 valgomasis šaukštas susmulkintos jūros arba Himalajų druskos.

Sumaišykite visus ingredientus ir sudėkite į indą su dangteliu.

Taip pat galite skalauti burną atskiestu vandenilio peroksidu, kad suteiktumėte balinimo efektą.

Taip pat rekomenduojame naudoti eterinius aliejus, tokius kaip citrinų, gvazdikėlių, žaliųjų citrinų, cinamono, mėtų, eukaliptų, taip pat rozmarinų ir apelsinų. Jie yra saugūs vidaus naudojimui. Eteriniai aliejai veikia kaip priešgrybeliniai, antivirusiniai, antimikrobiniai agentai, taip pat turi antibiotinių savybių.

Greipfrutų ekstraktas iš tiesų labai veiksmingas užkertant kelią blogam burnos kvapui.