Svarbus laikas: rytų horoskopas savaitei nuo 2024 m. birželio 24 d. iki birželio 30 d.

Savaitę nuo 2024 metų birželio 24 iki birželio 30 dienos, vadovaudamiesi rytų horoskopo rekomendacijomis, turėsite daugiau šansų pritraukti sėkmės. Svarbu šią savaitę gyventi taip, lyg ji turėtų didelę reikšmę mūsų ateičiai.

Rytų horoskopas savaitei nuo 2024 m. birželio 24 d. iki birželio 30 d

Žiurkė

Šią savaitę žiurkės turėtų daugiau dėmesio skirti savo poreikiams. Tai geras laikas savistabai ir pasinėrimui į savo sąmonę, kad suprastumėte savo tikruosius norus. Dabar geriau nustoti leisti pinigus ir padidinti fizinį aktyvumą. Intelektualus darbas nebus itin produktyvus.

Bull

Jaučiams rekomenduojama daryti tai, kas jiems patinka, mėgautis kiekviena diena. Svarbu visame, kas vyksta, ieškoti teigiamų akimirkų. Patartina šviesius renginius organizuoti ne tik savaitgaliais, bet ir darbo dienomis. Visata palaikys jus energingai, todėl daugiau judėkite ir nebijokite daryti ryškių dalykų.

Tigras

Šią savaitę Visatos energija Tigrams bus kūrybinga. Svarbu neabejoti savimi, nes net menkiausia abejonė gali sugriauti jūsų planus. Savaitė bus produktyvi bet kokiam darbui, ypač naudinga. Jei tai poilsis, vadinasi, aktyvus ir gamtoje.

Triušis

Triušiai turėtų daugiau mankštintis, eiti į baseiną ir pasivaikščioti, vengti ilgo buvimo namuose, ypač prie televizoriaus. Nemalonūs įvykiai gali duoti svarbių pamokų. Tai geras laikas bendrauti su draugais ir artimaisiais. Vienatvė neturėtų kelti problemų, bet geriausia jos vengti.

Drakonas

Drakonams patariama savo ateities planus laikyti paslaptyje. Atskleidimas gali sukelti daugybę problemų. Jei pavyks išlaikyti santūrumą ir diplomatiją, savaitė bus viena produktyviausių pastaruoju metu.

Gyvatė

Šių septynių dienų Gyvatės laimės paslaptis – būti kuo atviresniems žmonėms. Tai pritrauks gerų naujienų ir emocijų. Visata padidins sėkmės tikimybę kūrybinėse pastangose ​​ir turės teigiamos įtakos meilės sferai, jei Gyvatės leis sau daryti ryškius dalykus.

Arklys

Pagrindinis Arklių priešas šią savaitę – jų pačių abejonės, kurios gali pakenkti sėkmei meilėje, finansuose ir darbe. Svarbu daryti tik tai, kas suplanuota, ir neleisti ambicijoms tavęs valdyti. Tai gali būti nervinga savaitė, tačiau svarbu išlikti savimi pasitikinčiam.

Ožka

Sveikas protas ir sunkus darbas padės ožkams pasiekti sėkmės ir išvengti pervargimo. Visata padeda pritraukti meilę, finansinę sėkmę ir gerą nuotaiką. Svarbiausia ne vengti žmonių, o bendrauti su artimaisiais, draugais ir kolegomis.

Beždžionė

Beždžionėms sėkmę atneš gebėjimas susikaupti ir atiduoti visas jėgas. Svarbu susitelkti į palankių sąlygų kūrimą šeimos, namų ir darbo reikaluose, taip pat planuoti ateitį. Natūralus žavesys ir charizma padės rasti meilę.

Gaidys

Gaidžiai turėtų šiek tiek sumažinti savo fizinį aktyvumą, kad išvengtų pervargimo. Visata gali staiga aptemdyti jūsų mintis abejonėmis. Vidinis balsas ir intuicija šią savaitę nebus patikimi pagalbininkai. Svarbu judėti į priekį ir saugotis tinginystės.

Šuo

Šunys gali pasiekti sėkmės finansinėje srityje. Savaitės pabaigą geriau skirkite apsipirkimui, o darbo dienas – darbui. Naujas pažintis ir romantiką kol kas geriau atidėti. Atsakomybė ir sunkus darbas bus sėkmės pagrindas.

Kiaulė

Šią savaitę kiaulės gali tapti godesnės. Gali kilti pavydo ir savininkiškumo jausmas, kuris gali turėti neigiamos įtakos meilei ir santykiams. Svarbu nenuliūdinti mylimų žmonių kvailais veiksmais ir išlikti dosniems.