Trys būdai sustiprinti miltelių poveikį skalbimo metu!

Daugelis iš mūsų susiduria su nemalonia problema: nepaisant brangių skalbimo miltelių, po skalbimo ciklo viskas atrodo ne taip, kaip tikėjomės. Be to, spalvoti drabužiai laikui bėgant blunka ir praranda pirminę išvaizdą. Bet nenusimink. Yra keletas paprastų, bet labai veiksmingų būdų, kaip sustiprinti miltelių poveikį ir pasiekti puikių plovimo rezultatų.

Kaip sustiprinti miltelių poveikį skalbimo metu

Pridedant cukraus

Vienas iš netikėtų, bet labai veiksmingų pagalbininkų kovojant už daiktų švarą – įprastas cukrus. Tai ne tik padeda išsaugoti sniego baltumo audinių spalvą, bet ir apsaugo vilną bei šilką nuo deformacijos ir tempimo skalbimo metu. Norint pasiekti norimą efektą, kartu su skalbimo milteliais ar kapsule į skalbimo mašinos bakelį pakanka įberti vos vieną šaukštą cukraus. Šis metodas ne tik išlaiko ryškias jūsų drabužių spalvas, bet ir neleidžia jiems ilgam išblukti.

Stalo druskos naudojimas

Kitas paprastas, bet efektyvus būdas pagerinti skalbimo miltelių poveikį – naudoti valgomąją druską. Prieš pradėdami skalbimo ciklą, tiesiog įpilkite vieną šaukštą į skalbimo mašinos vonią. Druska padeda sustiprinti pudros poveikį, padeda aktyviau pašalinti nešvarumus nuo audinio pluoštų. Rezultatas bus efektyvesnis ir greitesnis drabužių skalbimas, išlaikant jų spalvą ir kokybę.

Naudojant amoniaką

Jei skalbimo metu nerimaujate dėl spalvotų daiktų saugumo, amoniakas taps patikimu jūsų sąjungininku. Norėdami tai padaryti, paruoškite vieno šaukšto amoniako tirpalą penkiems litrams vandens. Įpilkite maždaug keturis šaukštus šio tirpalo į skalbimo mašinos vonią kartu su plovikliu. Amoniakas padės išlaikyti ryškias jūsų daiktų spalvas ir neleis jiems išblukti.