Vos vienas šios žolės lapas, randamas bet kuriame sode, gali išgelbėti jūsų gyvybę per minutę, tačiau tik kai kurie žmonės žino, kaip jį naudoti!

Nuostabūs augalų privalumai

Kai kalbame apie leukemiją, visų pirma galvojame apie vaistus ir chemoterapiją, taip pat apie bendrą nelaimę ir prastą gyvenimo kokybę.

Tačiau šiame straipsnyje papasakosime apie kiaulpienių šaknų priemonę ir kaip ji gali padėti žmonėms, kurie kovoja su leukemija.

Remiantis naujausiais tyrimais, kiaulpienės šaknis yra citotoksiška trijų tipų žmogaus leukemijos ląstelėms, sunaikindama iki 96% ląstelių vos per 48 valandas!

Kyla klausimas: ar tai tikrai veikia? Onkologė Caroline Hamm turėjo senyvą pacientą, kuris sirgo labai agresyvia leukemijos forma. Ji nepadarė jokios pažangos, kai buvo gydoma chemoterapija, todėl gydytojas pasiūlė jai pradėti taikyti natūralią terapiją, pagrįstą kiaulpienių šaknimis.

Kiaulpienių arbata veikia labai greitai ir veikia taip, kad vėžio ląstelės suyra per 48 valandas, todėl susidaro naujos sveikos ląstelės.

Daktaras Hammas susisiekė su Vindzoro universiteto biochemiku, kuris su savo studentais atliko tyrimą, kurio metu jie surinko kraujo ląsteles iš 9 skirtingų pacientų, kurie vartojo kiaulpienių šaknų ekstraktą ir panaudojo jį kelioms ląstelėms. Po 24 valandų vėžio ląstelės buvo nužudytos. „Jis labai selektyviai naikino ląsteles; tai tik nužudė vėžines ląsteles“, – sakė Pandey. „Sveikos ląstelės nemiršta“.

Šio augalo savybės

Kiti tyrimai parodė, kad kiaulpienių ekstraktas gali turėti potencialiai aktyvios medžiagos, veiksmingos prieš vėžį, melanomą, prostatos ir krūties vėžį.

Tai nenuostabu, nes kiaulpienių šaknų ekstraktas šimtmečius buvo naudojamas kaip veiksmingas gydymo būdas tradicinėje liaudies medicinoje.