Pasirinkite kortelę, kuri parodys, ko tikėtis artimiausiu metu

Priešais jus yra 6 Taro kortos, užverstos žemyn. Pasitelkę intuiciją išsirinkite vieną iš kortų, kuri labiausiai patraukia jūsų dėmesį. Giliai įkvėpk. Neanalizuokite, tiesiog rinkitės.

Kuri korta „žiūri“ į tave? Galite išgirsti skaičių arba viena iš kortelių gali atrodyti kitaip nei kitos. Vadovaukitės savo instinktais ir skaitykite, kas jūsų laukia ateinančiais mėnesiais.

Jei pasirinkote 1
Malonumas iš pojūčių, noro įgyvendinimas, sėkmė, ateitis garantuoti turtai ir sveikata.

Patirsite didžiulės laimės ir pasitenkinimo laikotarpį. Esate emociškai stiprioje vietoje , ir tai atsispindės jūsų energijoje ir linksmybėje. Gyvenimas tikrai nuostabus ir, matyt, viskas vyksta pagal planą. Atėjo laikas atpažinti ir įvertinti gyvenimo magiją.

Viskas, dėl ko dirbote, pasiteisino ir galite priimti komplimentus, kurių nusipelnėte. Žmonės dabar mato tave kitoje šviesoje, ir daugelis pavydės ne tik tavo sugebėjimų ir įgūdžių, bet ir nuostabios vidinės šviesos, kuri šviečia tavyje ir aplinkui. Jūsų laimė ir šiluma yra užkrečiami. Kiti matys jus kaip įkvėpėją, kaip žmogų, kuris nenumaldomai siekė savo svajonių, nepaisant nesėkmės ar kitų nuomonės.

Turite suvokti, kad pasiekėte tai, ko nori daugelis žmonių, tačiau jie neturi drąsos ar ryžto to sekti. Atėjo laikas spindėti, ir jūs turite teisę jaustis visiškai savimi patenkinti .

Kita prasmė: yra motinos ar močiutės energija, kuri jus veda šiuo nauju laikotarpiu. Ji žino, kad per ilgai aukojote save, ir nori, kad žinotumėte, jog atėjo laikas.

Jei pasirinkote 2
Tyrinėjimas, nežinomo ieškojimas ir besiplečiantis horizontas, atsižvelgiant į ilgalaikę viziją, kryptį ir keliones.

Statybos procesas įgauna pagreitį, viskas juda sparčiai. Negalite nepakliūti į šią pašėlusią teigiamos veiklos bangą.

Ši korta neša sėkmę ir sėkmę. Esate įsitikinęs tuo, ką darote. Galite jaustis nervingi dėl projekto ar įmonės, kurioje dirbate. Galbūt gyvenimas buvo šiek tiek sustingęs, bet ateinančius kelis mėnesius jausitės energingi ir susijaudinę.

Jums gali prireikti priimti keletą sprendimų, tačiau jie suteiks jums palengvėjimą. Planai bus kuriami ir veiksmų imtasi entuziastingai. Esate tikri dėl ateities ir džiaugiatės savo nauju gyvenimu. Jei bandėte išsisukti iš sunkios padėties ar skaudžios praeities, ši korta reiškia, kad tikrai ruošiatės išsivaduoti ir judėti toliau. Esate pasirengę judėti toliau ir palikti praeitį.

Kita reikšmė: Yra vyriška energija – tėvas/senelis, kuris tau padeda. Jis būtų buvęs praktiškas/pragmatiškas žmogus, matęs gyvenimą nespalvotai. Tai padeda išlikti dabartyje, kad nepakliūtų į įpročius, kuriuos gyvenimas kartais gali išmesti.

Jei pasirinkote 3
Pasiekite pergalę, sujunkite savo ketinimus ir valią, įtvirtinkite vienybę, pasitikėjimą savimi, laikykitės disciplinos, perimkite valdžios vadeles.

Galbūt per pastaruosius dvejus metus jūsų gyvenimas buvo kupinas netekčių ir neramumų, o jūs praradote pusiausvyrą ir galbūt net pasitikėjimą.

Galimybės dabar yra nuolatinės visose jūsų gyvenimo srityse. Bus siūlomos finansinės grąžos verslo galimybės, tačiau gali būti patartina pasitelkti finansų patarėją, kuris padėtų investuoti. Taip pat yra kūrybiškumo, kurį turėtumėte ištirti. Ir kelionė yra svarbi.

Ši kortelė suteikia jums žalią šviesą , kad galėtumėte pasikrauti ir valdyti savo gyvenimą. Jūsų sėkmė priklauso nuo jūsų valios ir sugebėjimo kontroliuoti savo gyvenimą bei drąsos tobulėti net nepažįstamoje teritorijoje. Jūs vedate savo gyvenimą teisinga linkme, tačiau kuriant savo likimą reikia noro ir motyvacijos.

Kita reikšmė: yra žmogus, kuris tave stebi.

Jei pasirinkote 4
Venkite sunkumų, nelaimių, pokyčių, nusivylimo.
Bandote atsikratyti streso ir nusivylimo, kad pasveiktumėte ir atkurtumėte pusiausvyrą. Tai teigiamas ženklas, kad pamažu judate iš sraunios jūros į ramesnius krantus ir gydote savo emocinę praeitį. Tai laikas, kai reikia palikti neramią praeitį ir judėti pirmyn į ateitį. Dabar jūs galite pamatyti šviesą tunelio gale.

Ši korta prašo pasitikėti, kad gyvenimas jus palaikys ir suteiks jums turtingos naujos patirties. Turite įgyti pasitikėjimo savimi ir naujų tikslų. Tai žymi pereinamąjį laikotarpį jūsų gyvenime, perėjimą iš vienos būsenos į kitą.

Galite baigti metus neturėdami daug energijos atlikti užduotį ir jausitės išsekę ir nugalėti gyvenimo. Jums gali būti sunku dirbti kasdien ir jaustis taip, lyg gyventumėte. Išgyvenote labai sunkų laikotarpį, bet nepabėgote. Atminkite, kad nors kai kuriuos konfliktus ir įtampą jūsų gyvenime gali sukelti kiti žmonės, tikėtina, kad tapsite vienu didžiausių savo priešų .

Kita reikšmė: jus stebi jaunesnė dvasia, kuri linki jums daugiau meilės ir džiaugsmo.

Jei pasirinkote 5
Pasinaudokite ramiu laiku ir pagalvokite apie alternatyvas ir skirtingus požiūrius.

Ši korta – tai kantrybės, laukimo reikalas, o kartais – atsitraukti nuo kažko, kas neveikia, o ne priversti tai veikti. Reikia atsiriboti ir susimąstyti, kodėl tai, ko taip ilgai siekėte, dar nedavė rezultatų.

Nors kartais ši korta suvokiama kaip įspėjimas apie nusivylimą ir ilgo laukimo, geriau į tai žiūrėti kaip į meditacijos ir apmąstymų laikotarpį, kad sprendimai nebūtų priimami iš baimės. Kartais turime atsitraukti ir pažvelgti į dalykus kitu kampu, kad pamatytume aiškiau.

Tai sveikimo ir stiprėjimo laikotarpis. Ši korta gali simbolizuoti nesėkmės, vėlavimo ir nusivylimo baimę. Tačiau privalumas yra tas, kad labiau tikėtina, kad pasimokysite iš šių nesėkmių ir įvertinsite, kaip geriausiai praleisti laiką, kad iš to gautumėte kuo daugiau naudos.

Kad nesijaustumėte nusivylę, reguliariai peržiūrėkite savo pažangą, ypač kai dirbate ilgalaikį darbą, kad galėtumėte nustatyti, kas veikia, o kas ne ir kur galite atlikti pakeitimus. Pasitikėkite savimi, kad eisite teisingu keliu siekdami savo tikslų.

Jei pasirinkote 6
Materialinė gerovė ir rafinuotumas, disciplina to pasiekti pasitikint savimi.

Labai sunkiai dirbote, dabar esate pasiruošę pertraukai. Reikia duoti sau laisvą dieną, atsipalaiduoti. Gyvenimas nebuvo lengvas, bet tai jūsų netrukdė. Tai padarė tave stipresniu! Bet jūs turite atsiminti, kad negalite visą laiką būti superherojumi. Ir net superherojams reikia dienos pailsėti ir atsipalaiduoti.

Ši korta taip pat reiškia, kad artimiausiais mėnesiais turtas didės. Tam reikalingi ištekliai aplink jus, tiesiog palaikykite ryšį. Atminkite, kad klestėjimo privalumais galite pasinaudoti lengvai ir be pastangų. Tam gali prireikti disciplinos ir savikontrolės, taip pat ieškoti pagalbos. Tai gali būti treneris, konsultantas ar tiesiog pokalbis su draugu.

Perdegimas yra tikras ir jūs linkę dėl to nerimauti. Tai neleidžia natūraliam gerovės srautui (meilės, pinigų, sveikatos ir kt.) ateiti pas jus. Jums gali būti naudinga praktikuoti meditaciją arba sukurti vaizdinį vaizdą, kuris primintų jūsų savivertę.

Kita reikšmė: yra dvasia, kuri galėjo patirti depresiją, psichinę ligą ar sunkią mirtį. Jis yra tas, kuris jus veda, primindamas priimti savo pirmagimę teisę ir nustoti bausti save ir sukelti tik kančias. Yra džiaugsmo, kurį reikia priimti.