Kokiu tikslu verdant kiaušinius į vandenį metami degtukai?

Kai kurios šeimininkės, be druskos, į vandenį, kuriame verdami kiaušiniai, įpila acto ar sodos, kad nesutrūkinėtų ir iš jų neištekėtų turinys. O kai kurie netgi meta degtukus ar dantų krapštukus. Mes jums pasakysime, kodėl taip verdami kiaušiniai.

Kas yra šis metodas

Šis metodas veikia, bet jo negalima tiesiogiai paaiškinti. Taip daroma, kad baltymas neištekėtų iš įtrūkusio kiaušinio kepimo metu. Greičiausiai daugelis žmonių yra susidūrę su šia nemalonia problema, taip gali nutikti net dėl ​​nedidelio įtrūkimo apvalkale.

Kai kuriems žmonėms net patinka kiaušiniai, kurių baltymai išteka. Tačiau būna, kad ant stalo reikia patiekti gražius ir lygius užkandžius, o įtrūkimai gali juos sugadinti.

Kad išvengtų šios problemos, kai kurios šeimininkės į vandenį įpila acto ar sodos, tačiau šiais būdais švaistomi gana vertingi ingredientai, kurių gali prireikti virtuvėje.

Kam mesti degtukus į vandenį su virtais kiaušiniais?

Patyrusios šeimininkės susidūrė su panašia problema ir rado jai sprendimą, nereikalaujantį švaistyti vertingų ingredientų. Į keptuvę, kurioje verda kiaušiniai, tereikia įmesti 4-5 degtukus. Iš pradžių gali atrodyti, kad tai kažkokia nesąmonė, bet iš tikrųjų šis metodas veikia, galbūt geriau nei visi kiti.

Iš principo galite naudoti dantų krapštukus, nes jie suteikia tokį patį efektą. Geriau naudoti degtukus, kad siera neišvirtų kartu su kiaušiniais. Dabar po panaudojimo nereikia jų išmesti, o sudėti į dėžutę, kad būtų galima vėl naudoti.